• KUK

Výchozí kortizol - čtyři vzorky

  • Jde o neinvazivní a v místních podmínkách poměrně atypické vyšetření, které laboratoře v ČR běžně neprovádějí. Základní vyšetření kortizolu zahrnuje čtyři vzorky, což plně vyhovuje pokud má klient problémy pouze ve dne a v noci dobře spí.

  • obj.kód.:
    Dostupnost: Skladem
  Počet
1 100 Kč

Výchozí kortizol - čtyři vzorky

Jde o neinvazivní a v místních podmínkách poměrně atypické vyšetření, které laboratoře v ČR běžně neprovádějí. Vyšetření slin je velice užitečnou pomůckou při diagnóze, léčbě a kontrole mnoha zdravotních stavů. Hlavní oblastí aplikace tohoto vyšetření je detekce stavu hormonů, což je stěžejně důležité například pro stanovení jednotlivých fází adrenální únavy. Odběr slin se provádí velice snadno v domácích podmínkách žvýkáním tamponu vyjmutého z vnitřní nádobky po otevření zkumavky Salivette.

Základní vyšetření kortizolu zahrnuje čtyři vzorky, což plně vyhovuje pokud má klient problémy pouze ve dne a v noci dobře spí. Noční buzení většinou souvisí s rozhozenou hladinou kortizolu. Pak je jednoznačně vhodné nabrat vzorků pět s tím, že pátý vzorek se nabírá v čase kdy se klient obvykle probouzí (většinou 1-3 hod. ranní).

Výchozí kortizol - čtyři vzorky - zahrnuje:

Klient obdrží přepravní box + 4 ks zkumavek Salivette, vyplněnou žádanku použitelnou v každé laboratoři EUC po celé ČR, návod k použití a aktuální seznam laboratoří EUC, kam lze vzorky předat ke zpracování, včetně telefonních kontaktů. V ceně je zahrnuto vyhodnocení výsledků, zpracování kortizolové křivky a seznámení s návrhem vhodného postupu k normalizaci zjištěného stavu.

Podrobnější informace naleznete zde:

http://www.zdravi-az.cz/Test_kortizolu_ze_slin.php

ODEBÍREJTE NOVINKY

Získejte aktuální informace o speciálních slevách a dalších novinkách