• KUK

Sušené kokosové mléko BiO

 • „Kdybych věděl/a, že chutná takhle, tak už ho dávno mám doma.“ Těžko říct, kolikrát jsme tuhle větu ve spojení s naším sušeným mlékem zaslechli. Jeho krémově kokosová a sladká chuť rozšíří vaše zorničky překvapením a posune každý pokrm na další úroveň. 

  Pár lžiček můžete směle přidat do curry, raw dezertů, krémových polévek, smoothie, snídaňové kaše, matcha latté... Další způsoby už objevíte sami. Snadno se skladuje, dlouho vám vydrží a skvěle chutná i samotné na lžičce.

  Při vaření doporučujeme kokosový prášek nejdřív pořádně rozmíchat v troše vody (třeba v shakeru), aby vám v jídle či v nápoji nevytvořil hrudky. Více informací o produktu najdete v popisu níže.

 • obj.kód.: 141021
  Dostupnost: Skladem
  Počet
219 Kč

Sušené kokosové mléko BiO

Kokosové mléko všeobecně obsahuje vysoký podíl tzv. MCT tuků, které jsou považovány za zdravý a rychlý zdroj energie. Při dlouhodobé konzumaci podporují kognitivní funkce mozku, napomáhají lepší koncentraci a mohou mít pozitivní vliv na zdravé fungování slinivky a jater. Vzhledem k jejich jednoduché stravitelnosti jsou vhodné i pro ty, kteří obtížněji tráví složitější tuky.

Naše sušené kokosové mléko v bio kvalitě je skvělou ingrediencí (nejen) pro asijskou kuchyni. Hodí se do smoothie, kakaa, kaší, dezertů, pudingů, omáček.

Jak sušené kokosové mléko připravit?

 • Pokud potřebujete do jídla přidat kokosovou smetanu na zahuštění nebo zjemnění pokrmu, rozmíchejte prášek s vodou v poměru 1:2.
 • Pro vytvoření kokosového mléka (tj. méně tučného než smetana) rozmíchejte s vodou v poměru 1:3.
 • A pro dochucení kávy, kakaa, chai nebo matcha latté použijte 1 – 2 kávové lžičky.


  Složení Sušené kokosové mléko BiO

  dehydratovaný extrakt z dužiny kokosových ořechů* 96 %, tapiokový škrob* 4 %, *V bio kvalitě.

ODEBÍREJTE NOVINKY

Získejte aktuální informace o speciálních slevách a dalších novinkách